II Turniej Gry w Piłkę Nożną - Opalenica 2018

W dniach 6-7 września 2018 roku miał miejsce Turniej Gry w Piłkę Nożną o Puchar Prezesa PKN Epal. Po zeszłorocznym sukcesie, tegoroczna, II edycja turnieju cieszyła się rekordową ilością uczestników. Do zabawy zgłosiło się blisko 100 osób i aż sześć drużyn piłkarskich. Najliczniejszą grupą, aż trzy ekipy, reprezentowane były przez producentów palet. Firmy naprawiające stanowiły jedną grupę, podobnie jak dostawcy surowców oraz skład wyjściowy Bureau Veritas. Po komisyjnym losowaniu grup, miały miejsce wszystkie mecze eliminacyjne i finałowe. Zawodnicy grali każdy mecz 2 razy po 10 minut a zmęczenia nie było widać nawet w meczu finałowym. Niekwestionowanymi zwycięzcami okazali się producenci palet z Zespołu 2.

Tradycyjnie wieczorem odbyło się wspólne spotkanie, w czasie którego miała miejsce dekoracja wszystkich uczestników turnieju a także wręczenie pucharu zwycięzcom, przy ogólnym aplauzie publiczności. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa - nie zabrakło tańców, gry w kręgle i w bilard. Po północy, dzięki jednej z uczestniczek, miał miejsce pokaz wokalnych umiejętności, które to stały się natychmiast ozdobą całej imprezy. Jak na branżę paletową przystało - część nieoficjalna zakończyła się wraz ze wschodem słońca.

II edycja Turnieju odbyła się w Hotelu Remes w Opalenicy k. Poznania. Za prośbą uczestników, dokonaliśmy już rezerwacji na rok 2019, zapraszając już tym samym na III Edycję Turnieju.