Nowy CEO w EPAL

Nowy CEO w EPAL - Christian Kühnhold wnosi wieloletnie doświadczenie

Christian Kühnhold przez ostatnie 13 lat pełnił funkcję CEO spółki PAKi Logistics GmbH oraz członka zarządu spółki Faber Halbertsma Groep B.V. W ramach tej działalności przed 6 laty był jednym z inicjatorów spółki IPP Germany GmbH i ją rozwijał.Teraz poświęca się nowym wyzwaniom.
Od października Christian Kühnhold odpowiadać będzie za Sekretariat Generalny EPAL. W ostatnich latach kierownictwo nad Sekretariatem sprawował Martin Leibrandt, który prowadził go dobrą drogą i zapoczątkował wiele nowych projektów.
„Christian Kühnhold jest doskonale obeznany z rynkiem paletowym oraz zarządzaniem otwartymi pulami paletowymi na poziomie międzynarodowym”, podkreśla Robert Holliger, Prezydent European Pallet Association (EPAL) e.V.
Międzynarodowy zarząd EPAL jest przekonany, że nowy CEO wniesie znaczące impulsy do dalszego naznaczonego
sukcesami rozwoju. Celem jest kontynuacja wzmacniania pozycji europalety pod marką EPAL, pozyskiwanie nowych rynkóworaz tworzenie kolejnych produktów.
Aktualnie bardzo ważny jest projekt iPAL, w ramach którego we współpracy z Instytutem Przepływu Materiałów i Logistyki im.Fraunhofera tworzona jest inteligentna europaleta, będąca podstawą rozwijania nowych modeli biznesowych.


Pliki do pobrania
Treść komunikatu EPAL